Navigation Menu+

Hakkımızda

Markaların tüketicileri ile “ilişki kurması” için, hayatın içinde bir noktada ürünlerini ve tüketiciyi “karşılaştırması” gerekiyor… Tüketicisi ile yakın ilişki kuran markaların ürünlerinin daha akılda kalıcı olduğu günümüzde, pazarlama iletişimi çalışmalarının en büyük parçasını, markaların organizasyon ve etkinlikleri oluşturuyor.

 

Bir etkinliğin markasının gücünü, kimliğini, farkını yansıtabilmesi için, etkinliğin doğru standartlarda yaratılması, markanın ihtiyaçlarına cevap verecek farklı temalar içermesi, net detayları ile doğru planlanması ve konularında uzman bir ekip ile sahada gerçekleştirilmesi gerekiyor.

 

2006 yılından beri Galen İletişim Grubu bünyesinde yer alan Galen Event ; entegre iletişimde “etkinlik” kavramı altında değerlendirilen pazarlama iletişimine yönelik tüm çalışmaların yaratımı, koordinasyonu ve saha operasyonları yürüterek, “etkileşimli iletişim çözümleri” sunuyor.

 

Farklı sektörlerin farklı ihtiyaçlarını bilen Galen Event, Türkiye’nin  Eczane Aktiviteleri konusunda hizmet verebilen ilk ajanslarından biridir. Türkiye’nin en büyük ilaç firmalarının tamamına yakınına hizmet vermiş ve halen vermekte olan Galen Event İstanbul ve Antalya ofisleri ile Türkiye’nin her noktasında eczane merch kadrosu kurabilmekte ve aktivitelerini yürütebilmektedir. Diğer saha aktivitelerinden farklı dinamikler içeren eczane aktiviteleri, gerek kurulacak olan merch ekibi, gerekse ekibe verilmesi gereken eğitimler açısından farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle standart bir merch aktivitesinden çok farklı dinamiklere sahip bu çalışmaların uzman bir ekiple yürütülmesi büyük önem taşımaktadır.

 

Etkinliklerinizin yaratımında sadece hayal etmek, biz hayal ettiğiniz etkinliğinizi gerçekleştirirken de markanızın geleceği için “yeni hayaller” kurmak istiyorsanız…..

Size nasıl yardımcı olabiliriz?